כולם כבר ישנים אורח/ת. עדיין לא רשום ? להרשמה לחץ כאן | שכחת את הפרטים ?

יום הסטודנט 2012!!!

פורסם: 13/05/12 22:57

סטודנטים יקרים,
 
אנו יודעים שכולכם הייתם במתח לקראת יום הסטודנט. תאמינו או לא גם אנחנו.
ראשית תודה לכם על הסבלנות והאמונה באגודה וחבריה שעושים בשבילכם ולמענכם.  
 
 יום הסטודנט 2012 יתקיים בשיתוף עם אגודות הסטודנטים בן גוריון ומכללת ספיר.
 
מכירת הכרטיסים במכללת אחוה ליום הסטודנט תחל מיום שני הקרוב, ה-23.4. הכרטיסים ימכרו במזכירות אגודת הסטודנטים(קראוון האגודה, ליד משרדי הדיקאן) בכל יום מ-9:00 בבוקר עד 15:00.
בסוף העמוד מצורפת טבלת מחירים. המכירה המוקדמת היא עד ה-7/5. לאחר מכן התעריף משתנה.
 

האירוע המרכזי יתקיים בתאריך 22.5 ביום שלישי החל מהשעה 18:00 בערב ועד 05:00 לפנות בוקר של יום המחרת במתחם השוק הבדואי בבאר שבע. האומנים שיופיעו הם (לפי סדר ההופעות) תמר אייזנמן, שלומי שבת, שלום חנוך, עידן רייכל, אינפקטד מאשרום, אביב גפן והטעויות שמארחים את מוניקה סקס!


 

ב-22/5/12, יום ג', יופסקו הלימודים בשעה 17:00 (המכללה לחינוך מסיימת ב11:45).

ביום המחרת (23.5, יום ד') יש חופש מהלימודים במכללה ובנוסף תתקיים מסיבת בריכה מטורפת של הסטודנטים שלנו בשיתוף עם מכללת ספיר בקיבוץ דורות.

 

פרטים לגבי הסעות ליום הסטודנט ולמסיבת הבריכה שלמחרת יתפרסמו בהמשך.

לתשומת ליבכם: הכניסה לאירוע מותנה בהצגת כרטיס חבר אגודה בלבד לרוכשים כרטיס מסוג כרטיס סטודנט! אנא קראו את ההנחיות בקפידה למניעת מצבים לא נעימים. סטודנט שלא יציג כרטיס חבר אגודה לא יורשה להיכנס לאירועים. בואו נמנע זאת.

לאירוע יום הסטודנט בפייסבוק לחצו על הקישור: https://www.facebook.com/events/128539563943802/

שימו לב שמכירת הכרטיסים לשני האירועים - האירוע המרכזי (22/5) ומסיבת הבריכה בברור חיל (23/5) היא עד גמר המלאי, כך שכדאי להזדרז ולרכוש כרטיסים. ישנם שלושה סוגי כרטיסים: (1) כרטיס סטודנט (2) כרטיס משולב של סטודנט ואורח (3) כרטיס אורח. והנה הפירוט:

1.כרטיס סטודנט מיועד לסטודנט חבר אגודה בלבד אשר מעוניין להשתתף במופע המרכזי של יום הסטודנט. מחירו של כרטיס סטודנט במכירה המוקדמת (עד ה-7/5) הוא 35 שקלים בלבד. יש להציג תעודת סטודנט חבר אגודה בתוקף במעמד הרכישה, וגם בכניסה לאירועים. סטודנט שרוכש כרטיס למופע המרכזי זכאי במעמד הרכישה בלבד לרכוש כרטיס לממסיבת הבריכה ב-5 שקלים עד גמר המלאי. שימו לב כיוון שתעודת הסטודנט נבדקת גם בכניסה לאירועים, אל תשכחו להביא אותה אתכם.

2.כרטיס משולב מיועד לסטודנט חבר אגודה שמעוניין לבוא עם חבר שאינו סטודנט חבר אגודה לאירוע המרכזי או מי שלא סטודנט כלל. עלות הכרטיס המשולב (סטודנט + אורח) במכירה המוקדמת עד ה-7.5 היא 110 שקלים. על הסטודנט לרכוש את הכרטיס בעצמו עם הצגת תעודת סטודנט חבר אגודה בתוקף מעמד הרכישה. הוא גם יהיה זכאי במעמד הרכישה בלבד לרכוש כרטיס משולב למסיבת הבריכה בברור חיל ב-20 שקלים בלבד עד גמר המלאי. שימו לב: מדובר בכרטיס אחד המיועד לשני אנשים. לכן בכניסה לאירועים יש להגיע יחד - הסטודנט עם האורח. שם יהיה על הסטודנט להציג תעודת סטודנט חבר אגודה בתוקף ועל האורח להציג תעודה מזהה. אם אתם לא בטוחים שתגיעו לכניסה יחד - קנו את הכרטיס הנפרד. הכניסה היא מגיל 18 ומעלה בלבד.

3.כרטיס אורח מיועד למי שאיננו סטודנט חבר אגודה או מי שאינו סטודנט כלל אך מעוניין להשתתף בטירוף של יום הסטודנט. עלות כרטיס אורח במכירה המוקדמת היא 85 שקלים. האורח זכאי במעמד הרכישה בלבד לרכוש כרטיס אורח גם למסיבת הבריכה. כרטיס למסיבת הבריכה של אגודות הסטודנטים אחוה וספיר לאורח יעלה 10 שקלים. עד גמר המלאי. בכניסה לכל האירועים על האורח להציג תעודה מזהה - הכניסה לבני 18 ומעלה בלבד. 
המחירים במכירה המוקדמת (עד ה-7/5):

 

כרטיס למופע המרכזי

כרטיס למסיבת בריכה*

כרטיס סטודנט

35 ₪

5 ₪

כרטיס משולב (סטודנט+אורח)

110 ₪

20 ₪

כרטיס אורח

85 ₪

10 ₪  אחוה/ספיר 20 ש"ח 

* במעמד רכישת הכרטיס למופע המרכזי בלבד

ב-7/5 תסתיים המכירה המוקדמת. החל מתאריך זה, מחיר כרטיס סטודנט יהיה 50 שקלים, מחיר כרטיס משולב (סטודנט+אורח) יהיה 140 שקלים, ומחיר כרטיס אורח יהיה 100 שקלים. עלויות כרטיס למסיבת הבריכה ברכישת כרטיס למופע המרכזי תישאר 5  לסטודנט, 20 שקלים לכרטיס משולב (סטודנט+אורח) ו-20 שקלים לאורח.

שימו לב! ניתן לקנות כרטיס אחד בלבד למסיבת הבריכה, רק במידה ורכשתם כרטיס לאירוע המרכזי ובמעמד הרכישה בלבד.

אגודת הסטודנטים

מכללת אחוה